Açılışımızın yıl dönümü vesilesiyle akşam yemeğinde bir araya geldik.

25 Nisan 2014
                Kursumuzun açılışının 1 yılında kadromuzdaki tüm personeller bir araya geldi. Akşam yemeğinde bir araya gelen personellerimize kurucu Müdürümüz İdris Doğan şunları söyledi: 

         "Saygıdeğer arkadaşlar, Hasdoğan Sürücü Kursu’nun kuruluşu sırasında verdiğiniz destek ve katkının ötesinde yaptığınız yardımlar ve dualarınız her şeyin üstündedir. Sürücü kursunun kuruluş yıldönümü vesilesiyle bu yemeği tertip ettik. Teşrifleriniz, bu ailenin ne kadar güçlü ne kadar içten olduğunun kanıtıdır. Ayaklarınıza sağlık, teşekkür ederim.
              Bu tür birliktelikler işletmeler için hayati bir önem taşır. Diğer zamanlarda bir arada olduğumuz halde, çalışmaların koşuşturması ve hızı bazen birbirimizi anlamamızı engellemekte, yanlış anlaşılmalara sebep olmakta, hatta verimin düşmesine yol açmaktadır. Ancak bu tür bir araya gelişler birtakım olumsuzlukların ve kusurların ortadan kaldırılmasına, iyilik, güzellik ve hayrın yani başarının artmasına vesiledir.
              Bizler etkin olmasını, sürekli yapılmasını ve yaygın hale getirilmesini eğitimin vazgeçilmezleri arasında görürüz. Eğitimde feda edilecek bir kişi bile yoktur. Hayatımızın her alanında olduğu gibi, sürücü eğitiminde de söylediklerimiz ile yaptıklarımızın rahmani olması; yasalara, yönetmeliklere uygunluk taşıması en büyük arzumuzdur. İnsana hizmeti bir ibadet haline dönüştüremeyenlerin kendilerine, kurumlarına kazandırabileceği hiçbir fayda olamaz. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizler insana hizmeti ibadet sayan bir anlayışın timsali oldunuz.
           İnanıyorum ki, bu samimiyet, gayret sürdükçe Hasdoğan’ın başarıları artarak devam edecektir. Ayaklarınıza sağlık, afiyet olsun."


vimeo.com/93058546


facebook yorum
: